HAKKIMIZDA

   1975 Yılında KOLSAN AMBALAJ adıyla oluklu mukavva sektörüne adım atan firmamız 1991 yılına kadar Kağıthane'de ki atölyemizde faaliyet göstermiştir. 1991 yılında ise şu anda üretime devam etmekte olduğumuz Merter'de ki fabrikamıza taşındık KAROL OLUKLU MUKAVVA A.Ş. unvanıyla siz müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz. 9000m2 arazi üzerinde kurulu Merter fabrikamız 4000m2 kapalı alanda üretimini 50 kişilik uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

   Kurulduğumuz günden bu yana sıcak ve samimi yaklaşımımız güler yüzümüzle müşterilerimiz ile aramızda uzun süreli ilişkiler kurup gerek kalitemizle, gerek servisimizle bu ilişkileri pekiştirip güçlendirdik.

   Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip eksiklerimizi tamamlayıp her an müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek imkanlara sahip olan şirketimizin yıllık üretim kapasitesi 15.000ton/yıl dır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

   2007 yılında ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi alma çalışmalarına başlamış olan firmamız müşteri memnuniyetini daima ön planda tutup bu memnuniyetin hayata geçmesi için her türlü çabayı göstermektedir.

MİSYONUMUZ

   Oluklu mukavva konusunda, ürün gamımızı ve üretim kapasitemizi her geçen gün geliştirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile ülkemizde ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermek için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

   Gelişmişlik göstergelerinden biri de kişi başına düşen oluklu mukavva miktarıdır. Bu miktar gelişmiş ülkelerde kişi başına 50 kg.’dır. Ülkemizde ise 12 kg. civarındadır. Ülkemizin gelişmesine paralel olarak oluklu tüketiminde de artış sağlanacaktır. Firmamızın amacı ise bu zincirin öncü halkalarından biri olmaktır.

 
 
All rights Reserved © Copyright by Karol Oluklu Mukavva Sanayi A.Ş.